Abramowitz (Aviram) Menahem, Class no.18
Abramowitz Me'er, Class no.1
Abramzon jonathan, Class no.14
Abramzon Tzvi, Class no.16
Abrutzki (Almog) Michael, Class no.13
Abu-Rabia Shlomo, Class no.16
Acharak Tzion, Class no.8
Achiasaf Gidon, Class no.17
Aden (Bren) Abraham, Class no.19
Adler (Nishri) Dov, Class no.14
Adler Haim, Class no.8
Adler Yeshayahu, Class no.16
Admoni Nehemya, Class no.12
Admowitz (Adam) Yekutiel (Kuti), Class no.19
Afar Moshe, Class no.1 (1948)
Afta Ze'ev, Class no.11
Aharon Yerachmiel, 'Bafs'
Aharonowitz Shalom, Class no.6
Aidelberg Josef, Class no.12
Ainstine Israel, Class no.15
Aivshitz Albert, Class no.15
Aizenberg (Eathan) Josef, Class no.11
Aizenberg (Eathan) Josef, Class no.7
Aizenberg (Peled) Abraham, Class no.12
Aizenberg (Peled) Moshe, Class no.1 ((1948
Aizenstine Yehezkel, Class no.1 ((1948
Akavya Eliyahu, Class no.1 (1948)
Akton Yitzhak, Class no.16
Alberg David, Class no.9
Albert Moshe, Class no.13
Alchaik Yeshovam, Class no.14
Aldubi Tzvi, Class no.17
Alenboigen Avinoam, Class no.15
Almagor David, class no.1
Alman Pnina, class no.1
Alon Mordechay, Class no.19
Aloni Jacob, Class no.8
Aloni Yeruham, Class no.11, 14
Alperowitz Yehezkel, Class no.12
Alpert Yitzhak, Class no.18
Altman Jacob, Class no.18
Alton Shlomo, Class no.1 ((1948
Altshuler Isaac (Shtis), Class no.1
Amali Menashe, Class no.4
Amami Eliyahu, Class no.4, 9
Amami Yitzhak (Haki), Class no.19
Amichay Eitiel, Class no.15
Amichay, Class no.19
Amir Pinchas, Class no.1 (1948)
Amity Tzvi, Class no.15
Amrami Amatzya, Class no.1 (1948)
Amrani Se'adya, Class no.17
Amsalem Eliyahu, Class no.1 ((1948
Amsalem Moshe, Class no.1 ((1948
Angel Abraham, Class no.7
Antin (Eathan) Arnon, Class no.17
Antman (Amir) Tzvi, Class no.19
Apple Chanoch, Class no.19
Apple Josef, Class no.8
Arazi Mati, Class no.19
Arazi Moshe, Class no.9, 11
Arazi Shlomo, Class no.12
Arbel Hagay, Class no.17
Arbel Ziva, Class no.19
Ariab Uri, Class no.13
Arieli Ema, Class no.1
Arieli Nahum, Class no.18
Arieli Zchar, Class no.1
Arnoberg Abraham, Class no.6
Artrecht Josef, Class no.14
Asa Josef, Class no.13
Asaf Simcha, Class no.1 ((1948
Ascales (Eshcolot) Ze'ev, Class no.1 ((1948
Ashcli Josef, Class no.17
Askenazi Yitzhak, Class no.19
Asterzon Israel, Class no.6
Aurbuch Eldad, Class no.9,14
Avinoam Haim, Class no.15
Avishar Jacob, Class no.17
Avishar Ofer, Class no.17
Avivi Amiel, Class no.14
Avrahami Aharon, Class no.19
Avrahami Josef, Class no.11
Avrahami Menahem, Class no.16